Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Pokaż pasek boczny
-29%
Zamknij

Tadek Firma Solo – „Stare Brudnopisy” [CD]

24,99 
Przez ostatnie lata kilka osób w nachalny sposób namawiało mnie do nagrania solowej płyty w "starym klimacie". By uwolnić się od wspomnianych natrętów wygrzebałem trochę plików (w większości starych brudnopisów) zalegających w studyjnych folderach. Powstała z nich skromna płytka pod tytułem adekwatnym do zawartości. Pozdrawiam wszystkich, którzy mają jeszcze ochotę tego słuchać:) ...i tych kilku świrów, którzy namawiali mnie do wydania tego materiału 💿
-25%
Zamknij

Tadek Firma Solo – „Ostatni Rozkaz” [CD]

14,99 
Trzecia płyta Tadka z patriotycznym rapem. Kontynuacja serii „Niewygodna prawda”. Dodatkowo druga płyta ze słuchowiskiem historycznym „Bestie”!
-33%
Zamknij

Tadek Firma Solo – „Niewygodna prawda II. Burza 2014” [CD]

19,99 
Niewygodna prawda II. Burza 2014 – drugi solowy album studyjny polskiego rapera Tadeusza „Tadka” Polkowskiego. Płyta pojawiła się na rynku pod koniec pierwszego kwartału 2014. W zamierzeniu twórcy promocja albumu została włączona w ramach ogólnopolskiej akcji kulturalno-edukacyjnej „Burza 2014” (stanowiącej odniesienie do historycznej Akcji „Burza” z 1944), w ramach której przewidziano koncerty, zbiórki pomocy na rzecz Polaków mieszkających na Wschodzie, spotkania z kombatantami, edukację i propagowanie historii i upamiętnienie walczących oraz samego wydarzenia z 1945. Na albumie znalazły się utwory upamiętniające Zrzeszenie „Wolność i Niezawisłość”, powstanie styczniowe, Jana Łożańskiego, ps. „Orzeł”, Zygmunta Szendzielarza, ps. „Łupaszka”, służbę kobiet w Armii Krajowej, a także odnoszące się do zbrodni stalinowskich i Ukraińskiej Powstańczej Armii (UPA). Utwór „Dziadunio” stanowi interpretację wiersza pt. Dziaduś autorstwa Mieczysława Romanowskiego. Ponadto, do 10 premierowych utworów na płycie, dołączono 5 piosenek z debiutanckiego albumu Tadka.
-28%
Zamknij

Zestaw trzech płyt

49,99 
  1. Tadek Firma Solo – „Niewygodna prawda II. Burza 2014” [CD]
  2. Tadek Firma Solo – „Ostatni Rozkaz” [CD]
  3. Tadek Firma Solo – „Stare Brudnopisy” [CD]

Tadek Firma Solo – „Niewygodna Prawda” [CD]

14,99 
Niewygodna prawda – debiutancki solowy album studyjny polskiego rapera Tadeusza „Tadka” Polkowskiego. Wydawnictwo ukazało się 8 listopada 2012 roku nakładem Radia Wnet. Produkcji nagrań podjęli się Zich, Bciesebeats, Abazbeats, DJ Zel oraz P.A.F.F. Wśród gości na płycie znaleźli się Lukasyno, Bosski Roman, Bilon oraz Hazzidy. Materiał był promowany teledyskami do utworów „Rotmistrz Witold Pilecki”, „Niewygodna prawda”, „Powstanie”, „Generał Nil” i „Żołnierze wyklęci”